Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nie żyje 31-letni mężczyzna. Tragedia w Stawnie

  • Napisane przez  DSI
Nie żyje 31-letni mężczyzna. Tragedia w Stawnie

12 stycznia, w środę w Stawnie doszło do tragicznych wydarzeń. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim otrzymali informacje, że doszło tam do ugodzenia nożem meżczyzny.

Wieczorem, 12 stycznia do Stawna zostali wezwani funkcjonariusze Policji. Sprawa dotyczyła ugodzenia nożem. Wg informacji jakie uzyskaliśmy 31-letni mężczyzna został ugodzony nożem na posesji w Stawnie.

Niestety człowiek nie przeżył. W tej sprawie Policja zatrzymała 34-letniego mężczyznę, prawdopodobnie brata ofiary. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Drawsku Pomorskim pod nadzorem Prokuratury.

Zdarzenie potwierdziła nam rzecznik KPP w Drawsku Pomorskim mł. asp. Karolina Żych.

Około godziny 20 dwudziestej, 12 stycznia, otrzymaliśmy informację o zdarzeniu w Stawnie. Doszło tam do ugodzenia nożem 31-letniego mężczyzny. W tej sprawie zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Aktualnie funkcjonariusze badają  okoliczności zdarzenia – informuje rzecznik

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej