Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Drawsku Pomorskim – co będzie się działo

  • Napisane przez  DSI
Wolontariusze. Fot. Adam Cygan. WOŚP 2020 Wolontariusze. Fot. Adam Cygan. WOŚP 2020

Sztab #1033, bo taki jest zarejestrowany w Drawsku Pomorskim szykuje się do 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem cała Polska będzie grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W Drawsku Pomorskim finał zaplanowano na placu przed Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego. 30 stycznia wszystko ma się rozpocząć o godzinie 16. Wcześniej od rana w mieście będzie kwestować  51 wolontariuszy, a w kawiarni kinowej będzie pracować sztab.

Na placu zostanie ustawiona scena i nagłośnienie. Pojawią się namioty i stoiska. Na scenie pojawić ma się rokowy zespół Pusta Przestrzeń, oraz mają być prezentacje artystyczne. Będzie licytacja, ognisko, grill, pokazy i wiele innych atrakcji.

Sztab 1033 zaprasza wszystkich do udziału w imprezie

Jesteśmy po naradzie organizacyjnej sztabu #1033 WOŚP i mamy już dogranych wiele szczegółów. Gramy 30 stycznia 2022 przy Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim.  Szykujemy koncert, stoiska i atrakcje. Ustawimy scenę i nagłośnienie.  Wkrótce pojawią się plakaty i pełne informacje. Zaczynamy od 16. i gramy do 20. Wolontariusze wyruszą kwestować już od rana.  Jak sami wiecie gramy wszyscy razem, dlatego zapraszamy Was do współpracy. Możecie: przekazać gadżety, zorganizować stoisko, organizacje i stowarzyszenia pokazać się lub wystąpić, wesprzeć WOŚP dobrym pomysłem i uczestnictwem – napisali na FB Ośrodka Kultury

W ramach finału odbyć ma się również turniej piłki nożnej dla dorosłych.

Zdjęcia z poprzedniego finału

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej